Sportovní a rekreační centrum BODY 21 Vyšší Brod


Vítáme Vás na stránkách Sportovního a rekreačního centra BODY 21 Vyšší Brod. Omluvte prosím prozatímní nedostatečnost některých informací, na stránkách stále pracujeme.


Oteřeno pro Vás máme denně od 11:00 do 24:00.


Naše centrum BODY 21 Vyšší Brod Vám nabízí příjemné, klidné prostředí, vhodné pro odreagování a odpočinek.

Můžeme Vám nabídnout halovou hru BOWLING - 2 dráhy, jedna dráha má postranní mantinely, které zaručí úspěšný hod i nováčkům. Celý prostor bowlingových drah je osvětlen též UV světlem, které zatraktivní večerní bowling.

Dále nabízíme FITNESS s dětským koutkem, SAUNU, VENKOVNÍ DĚTSKÉ HŘIŠTĚ a další společenské hry jako šipky a fotbálek.

Máme pro Vás příjemnou a profesionální obsluhu, plný bar, tři druhy piv z pivovarů Lobkowicz, z nichž jeden druh bude vždy překvapení (speciál), jídelní lístek a příjemné posezení.

Celé centrum je plně KLIMATIZOVÁNO.


Součástí centra BODY 21 Vyšší Brod je malý salónek s velkou televizí, kde pro Vás můžeme zařídit společenský večírek. Můžeme zajistit promítání fotografií a krátkých filmů. Připravíme pro Vás dle Vašich požadavků občerstvení ve formě rautu nebo minutkového menu na objednávku. Vše můžete završit společným turnajem v bowlingu, ideální pro relaxaci a team building.

Jako benefity pro Vaše zaměstnance můžeme Vaší firmě nabídnout předplacené kupóny na hodiny bowlingu. Pro Vaše děti můžeme pořádat narozeninové párty se speciálním menu pro děti, se zmrzlinovými poháry a občerstvením pro malé i velké. Děti se mohou zabavit na dětském hřišti, nebo jim můžeme uspořádat dětský turnaj v bowlingu či fotbálku.


Poukázky na služby

Poskytujeme i dárkové poukazy na veškeré služby v hodnotách 500 Kč, 750 Kč a 1000 Kč!