O nás

O nás - UPOZORNĚNÍ !!!!!!

DOBRÝ DEN, VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI, V TÉTO DOBĚ JE PROVOZ UZAVŘEN. JE MOŽNÉ SI OBJEDNAT JÍDLO A PIZZU S SEBOU. POLEDNÍ MENU SE VYDÁVÁ OD 10:45 DO 14:00 HOD. V TÉTO DOBĚ JE MOŽNÉ SI OBJEDNAT JÍDLO I Z HLAVNÍHO JÍDELNÍHO LÍSTKU. PIZZY SE PEČOU OD 11:00 HOD DO 20:00 HOD. CHTĚLI BYCHOM UPOZORNIT NA NAŠE NOVINKY, LASAGNE S MASEM NEBO SÝREM, KUŘECÍ PIZZOVÉ SRDCE A MASOVOU PIZZOVOU LOĎ. VEŠKERÉ OBJEDNÁVKY JSOU NA TEL.: 778 749 006. POLEDNÍ MENU MŮŽETE OBJEDNÁVAT PŘES TYTO WEBOVÉ STRÁNKY DEN PŘEDEM A NEBO ROVNOU NA CELÝ TÝDEN. DĚKUJEME A PŘEJEME DOBROU CHUŤ. 

Naše centrum BODY 21 Vyšší Brod Vám nabízí příjemné, klidné prostředí, vhodné pro odreagování a odpočinek.

Můžeme vám nabídnout halovou hru BOWLING - 2 dráhy, jedna dráha má postranní mantinely, které zaručí úspěšný hod i nováčkům. Celý prostor bowlingových drah je osvětlen též UV světlem, které zatraktivní večerní bowling.

Dále nabízíme FITNESS, VENKOVNÍ DĚTSKÉ HŘIŠTĚ, VELKOU KRYTOU VENKOVNÍ TERASU a další společenské hry jako šipky a fotbálek. Máme pro vás příjemnou a profesionální obsluhu, plný bar, tři druhy piv z pivovarů Lobkowicz, z nichž jeden druh bude vždy překvapení (speciál), jídelní lístek, skvělou italskou pizzu a příjemné posezení.

Celé centrum je plně KLIMATIZOVÁNO. Součástí centra BODY 21 Vyšší Brod je malý salónek s velkou televizí, kde pro vás můžeme zařídit společenský večírek. Můžeme zajistit promítání fotografií a krátkých filmů. Připravíme pro vás dle vašich požadavků občerstvení ve formě rautu nebo minutkového menu na objednávku. Vše můžete završit společným turnajem v bowlingu, ideální pro relaxaci a teambuilding.

Jako benefity pro vaše zaměstnance můžeme vaší firmě nabídnout předplacené kupóny na hodiny bowlingu. Pro vaše děti můžeme pořádat narozeninové párty se speciálním menu pro děti, se zmrzlinovými poháry a občerstvením pro malé i velké. Děti se mohou zabavit na dětském hřišti, nebo jim můžeme uspořádat dětský turnaj v bowlingu či fotbálku.

Přehrát video

Galerie

Aktuality

Před 7 Měsíci

Kam dál?