Fitness

Fitness

Dbáte na svou postavu a životní styl? Je fyzická kondice a pohyb alfou i omegou vašeho života? Nebo je naopak váš dosavadní život bez pohybu se špatným životním stylem a vy to hodláte změnit? Pak jistě hledáte profesionálního partnera, který vám poskytne ideální prostředí pro vaše potřeby. Proto je zde BODY 21.

Na posilovacích strojích je nejdůležitější, aby vám správně vedly pohyb a omezily možnost chybného provedení cviku na minimum. A právě takové stroje najdete v našem centru. Přístroje biomechanicky a ergonomicky simulují přirozený pohyb. V našem fitness jsme zaměřeni na lidi, kteří se chtějí především „hýbat“ a být zdraví. 

V kardio zóně pro vás máme připraveny běžecké trenažéry, crossové trenažéry a cyklotrenažéry. Nejnovější, světový design a komfort uspokojí i ty nejnáročnější klienty. Součástí fitness je také kruhová zóna, která slouží pro individuální cvičení bez strojů a velkých činek. Součástí zóny je i boxovací pytel. Náš personál vám rád ukáže všechny přístroje, jejich funkci a zaměření. V případě zájmu je Vám možné zajistit i fitness trenéra ( cena fitness trenéra je na domluvě) . Volejte ohledně domluvy - Pavel Baštýř 777 12 00 23

Ceník Fitness 21

Cena jednorázového vstupu  -  120,-  Studenti - 100,-  při předložení studenského průkazu.  ( vstup je časově neomezen)

Permanentka vstupová
10 vstupů                           1 320.-
20 vstupů                           2 640,-
Permanentka do Fitness 21Cena


1 měsíc1500,-
PERMANENTKY JSOU NEPŘENOSNÉ!!!!!

Poukázky do fitness

Poskytujeme i dárkové poukazy do fitness v libovolné hodnotě! 

ALPINNING V BODY 21

ALPINNING je revoluční a unikátní pohybové cvičení ALPINNING je nová motivace, nová energie, nová filozofie, nové skupinové cvičení, noví šťastní lidé. Speciální cvičení na trenažerech. Jedná se o skupinové, zábavné a energeticky vysoce účinné cvičení na speciálně vyvinutých trenažérech, při kterém ve stejný okamžik klienti nacházejí hudbu, motivaci, kondici, zábavu a psychickou uvolněnost. Tento originální program byl vyvinut pro lidi každého věku a úrovně zdatnosti. Vychází z nejpřirozenějšího lidského pohybu, vychází z chůze. Program pro každého. Alpinning vás dostane do kondice.

CENA ZA JEDNU HODINU JE 150,- KČ


INFORMACE NA TEL.: 778 749 006


FIT BODY - REVOLUČNÍ CVIČENÍ - Momentálně je mimo provoz.

Kde jinde za 20 minut procvičíte až 90% vaší svalové hmoty?

FIT BODY je revoluční metoda elektrosvalové stimulace (EMS) za pomoci špičkového zařízení zn. MIHA BODYTEC (Made in Germany) a osobního trenéra, která přináší vysoce efektivní cvičení bez vedlejších účinků.

Tato metoda cvičení dále zrychluje metabolismus a zvyšuje energetickou spotřebu. Tím dochází k úbytku nechtěných tukových zásob na problémových místech. Zároveň dochází k zpevnění svalstva a trvalému snížení tělesné hmotnosti. Metoda EMS velmi účinně působí na odstranění celulitidy a na její prevenci, napíná a prokrvuje pokožku a tím jí dodává vitalitu a zdravější vzhled.

Zatímco u tradičního cvičení je to centrální nervová soustava, která prostřednictvím elektrických impulsů dává signál svalům, aby se stáhly a způsobily pohyb, EMS technologie aktivuje kontrakci svalů prostřednictvím vnějších elektrických impulsů. Sval nepozná rozdíl mezi tím, zda je elektrický impuls vyslán z mozku nebo zda přichází z vnějšku. Výhodou je, že různé svaly se mohou stahovat současně s vyšší intenzitou a frekvencí, čímž lze dosáhnout viditelného a hmatatelného výsledku během krátké doby. Elektrická stimulace svalů okamžitě zaměstnává vaše hlavní svalová vlákna (rychlá svalová vlákna).

Účinky na svalech

 • Šetrné formování postavy
 • Zvýšení síly (dynamika, výbušnost)
 • Zvýšení vytrvalosti
 • Odstranění svalové nerovnováhy – což bývá hlavním faktorem bolesti zad
 • Zlepšení pohyblivosti

Zdravotní účinky

 • Výrazné snížení nebo úplné odstranění bolesti zad
 • Uvolnění od svalového napětí
 • Zmírnění nebo odstranění inkontinenčních příznaků
 • Urychlení a zlepšení průběhu rehabilitace po úrazech

Kosmetické účinky

 • Snížení příznaků a prevence celulitidy
 • Aktivace metabolismu a zlepšení krevního oběhu orgánů a tkání
 • Redukce tuků na problémových partiích
 • Masážní efekt
 • Zlepšení držení těla

Psychické účinky

 • Zlepšení duševní pohody
 • Zvýšení odolnosti proti stresu a zátěži
 • Šetření času, trénink trvá pouze 20 minut 1- 2 x týdně
 • Jednoduché pasivní cviky, které bez problémů zvládne každý

Žádná taška na cvičení
Fit Body vám poskytne veškeré pohodlí. Na trénink se stačí objednat, všechno ostatní zařídíme my. Nepotřebujete boty, převlečení, ručník ani tašku.

Fit Body - ceníkCena za jeden tréninkCena za všechny tréninky
5 tréninků
2 měsíce
448,-2 240,-
10 tréninků
4 měsíce
420,-4 200,-
15 tréninků
6 měsíců
392,-5 880,-
20 tréninků
7 měsíců
359,-7 180,-
30 tréninků
11 měsíců
285,-8 550,-

Rezervace termínu:

Pavel Baštýř :  777 12 00 23 

Galerie

Kam dál?